Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Buklets par vietējo keramiķi 2

Izdots Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 12. klases audzēknes Evijas Bekmanes veidotais buklets par vietējo keramiķi Zandu Rageli.

Neretas novada dome bukleta izdošanai piešķīra 140 latu, savukārt 25 latu naudas balvu — Evijai Bekmanei.
“Naudas balva ir par ieguldīto darbu, jo Evija pati ne tikai savāca un apkopoja materiālus, bet arī izveidoja bukleta maketu. Tajā ir iekļautas arī vairākas fotogrāfijas, tajā skaitā keramiķes portrets un viņas veidoto darbu attēli,” stāsta vizuālās mākslas skolotāja un Evijas pētnieciskā darba vadītāja Dita Pavloviča. “Iecere izdot bukletu radās, kad Evija par keramiķi izstrādāja zinātniski pētniecisko darbu. Tas atbilst visām zinātniski pētnieciskā darba prasībām un ir krietni apjomīgāks par bukletu. Nolēmām, ka buklets varētu veicināt tūrismu Neretas novadā.”

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 14. janvāra numurā

Komentāri 2

anita

Ļoti patīk keramiķes darbiņi! Novads var lepoties! Veiksmi,veselību un kreativitāti darbiņos Jaunajā!

pirms 5 gadiem, 2014.01.14 13:57

ulla

Prieks par to, ka mazajos novados notiek kaut kas labs, pozitīvs.Cerams, Latvija reiz atkopsies un uzziedēs kā senāk.To var tikai audzinot patriotiski jūtošus un domājošus jaunus cilvēkus.

pirms 5 gadiem, 2014.01.15 12:55

Neretas novadā