Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informācijas ceļā aug ķirši

Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas birojs Latvijā rīko informatīvo “Vēlēšanu ABC tūri”. Vakar biroja pārstāvji apstājās Kok­nesē.

Pasākums norisinājās līdzās Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādei (PII) “Gundega”. Viesi priecājās par mazo koknesiešu no bērnudārza grupiņas “Sprīdītis” skanīgajām balsīm un muzikalitāti. Viesi pastāstīja par Eiropas Parlamentu un noskaidroja, cik tālu no Kokneses ir līdz EP mājvietas pilsētai — Briselei. Tūres laikā sākta arī kāda tradīcija — katrā pieturvietā iestādīt ķiršu kociņu, līdzīgu kā pie EP ēkas Strasbūrā. Tādu mazie koknesieši kopā ar novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri un vairākiem palīgiem iestādīja arī pie “Gundegas”.

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 13. maija numurā

Neretas novadā