Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretā norisināsies pirmsskolas radošās pašizpausmes konkurss “Talantiņš”

Jau ceturto reizi Neretas novada pašvaldība sadarbībā ar Neretas kultūras namu organizē pirmsskolas radošās pašizpausmes konkursu “Talantiņš.” Konkursā aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni, kuri vēlas parādīt savus talantus un spējas izteiksmīgā runā, dziedāšanā, dejošanā un citos talantos.

Pamatojoties uz to, ka konkurss gadu no gada pulcē lielu skaitu dalībnieku, šogad tas norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta, kura notiks novada izglītības iestādēs, katrā grupā ( 3 – 4 gadi un 5 – 6 gadi) skolas vadība, skolotāji, vērojot bērnu priekšnesumus, izvērtēs, kuri 4 dalībnieki tiks izvirzīti 2. kārtai. 2. kārtā norisināsies šī gada 5. aprīlī plkst. 10.00 Neretas kultūras namā.

Katru gadu, organizējot konkursu “Talantiņš”, bērniem ir iespēja attīstīt savus talantus, prasmes, radoši izpausties, pārvarēt bailes un uzdrīkstēties pierādīt sevi. Bērniem, vecākiem un skolotājiem priekšā vēl liels darbs – sagatavot priekšnesumus un piedomāt pie skatuviskā tēla. Veiksmi dalībniekiem!

 

Neretas novadā