Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretā notiks Ģimeņu sporta festivāls

Sestdien, 19. jūlijā Neretas novada svētku laikā, ģimenes varēs piedalīties Ģimeņu sporta festivālā,  kur katra - gan liela, gan maza sportot griboša ģimene izmēģinās spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs.

Ģimeņu sporta festivāls sāksies plkst. 11. Festivāla laikā būs iespēja pamēģināt aizraujošas un atraktīvas sportiskās aktivitātes visai ģimenei – gan jau pazīstamas spēles, gan pavisam jaunas, piemēram spēli – „Dārni”, spīdmintonu, “burbuļbolu” u.c.

Papildus sportiskajām aktivitātēm ikvienam bezmaksas būs iespēja veikt dažādus veselības pārbaudes testus: noteikt asinsspiedienu, glikozes līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu.

Darbosies Mobilā lācīša ķepainīša slimnīca, kur bērniem kopā ar medicīnas studentiem būs iespēja iejusties ārsta lomā un „ārstēt” savu mīļāko rotaļlietu.

Sacensībās var piedalīties ģimenes, kurās ir vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns, taču garlaicīgi nebūs arī jaunākiem sportot gribētājiem, tādēļ aicināts ikviens, līdzi nepieciešams vien sporta tērps un vēlme aktīvi atpūsties.

Ģimenes sporta festivāls notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu būs veltīti jauniešiem,  atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus.
Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas. 

Neretas novadā