Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolai uzdāvina interaktīvo tāfeli 7

Mazzalves pamatskolas 1. klases skolēna Gustava mamma Ilze Elizabete Vectirāne skolai nule uzdāvinājusi interaktīvo tāfeli. Viņa vēlas, lai pirmklasniekiem, tāpat kā skolēniem citos skolas kabinetos, būtu iespēja pilnvērtīgi izmantot modernos mācību materiālus.

Mazzalves pamatskolā “Staburags” uzzināja, ka ar pagasta pārvaldes atbalstu skolā iegādāts piemērots projektors, jauns dators un programmatūra, lai jauno tāfeli varētu pilnvērtīgi izmantot. Savukārt skolas tehniskie darbinieki paši saviem spēkiem veica tāfeles un pārējo iekārtu ierīkošanu.

Tāfeles atklāšanā piedalījās tās dāvinātāja Ilze Elizabete Vectirāne, Mazzalves pagasta pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa, skolas direktors Aivars Miezītis, skolas meistari Gvido Drevinskis un Raivis Zembergs, skolēni un viņu klases audzinātāja Vita Zeltiņa. Tūlīt pēc atklāšanas pirmklasnieki jau demonstrēja savas prasmes, darbojoties ar jaunajām iekārtām.

Mazzalves pamatskolas direktors Aivars Miezītis stāsta, ka bijis patīkami pārsteigts, kad Vectirānes kundze ienākusi viņa kabinetā un paziņojusi par dāvinājumu.

— Zinot, kāda ir skolēnu vecāku materiālā situācija laukos, mēs ne reizi neesam lūguši skolai kaut ko dāvināt vai ziedot, — saka Miezīša kungs. — Esam centušies, lai bērnu izglītošana vecākiem būtu pēc iespējas lētāka. Tomēr prieks, ka tie vecāki, kuriem materiālā situācija atļauj, vēlas palīdzēt. Turklāt ieguvēji ir ne tikai viņu bērni, bet visi skolēni.

Ievadot jaunajās iekārtas apgāda “Lielvārds” izveidotos interaktīvos materiālus, saņēmām vēl vienu patīkamu pārsteigumu. Brīdī, kad skolotāja Vita Zeltiņa internetā reģistrēja programmu, viņa saņēma paziņojumu, ka ir 4000. apgāda “Lielvārds” reģistrētā lietotāja un tāpēc ieguva vēl piecus diskus ar interaktīvajiem mācību materiāliem, kurus izveidojis šis uzņēmums.       

Komentāri 7

Zelma

Neglābs ko? Dažam rakstītājam laikam vienalga kāds notikums,ka tik pieliet darvu.........

pirms 4 gadiem, 2014.03.06 13:39

zozuļa

It kā vajadzētu par šo ziņu priecāties, bet nezin kāpēc gribas izteikt līdzjūtību.

pirms 4 gadiem, 2014.03.06 20:59

absolvents

Vienmēr esmu uzskatījis, ka Mazzalves skola ir viena no mūsdienīgākajām skolām apkārtnē. Prieks, ka vecāki iesaistās..

pirms 4 gadiem, 2014.03.07 17:17

lauķis

Cik maksā tāda tāfele un kur to var iegādāties. Es arī gribu dāvināt.

pirms 4 gadiem, 2014.03.16 08:54

Neretas novadā