Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slidotava zem ozola 6

Pie Mazzalves pamatskolas izveidota plaša slidotava. Turklāt mazzalvieši šoziem paši izgatavojuši arī asināmo ierīci, lai visiem slidotgribētājiem slidas varētu arī pienācīgi sagatavot.

Mazzalves pamatskolā “Staburags” uzzināja, ka slidotava atklāta 22. janvārī. Skolas audzēkņi un apkaimes jaunieši te spēlē hokeju un slido. Slidotavu izmanto arī sporta stundās — bērniem māca slidot, spēlēt hokeju, jaunāko klašu audzēkņiem rīko stafetes ar ragaviņām un atrakcijas. Slidotavu bērni izmanto līdz krēslai, taču tumsā pie skolas esošā ozola ieslēdzas apgaismojums un slidotavā var slidot arī romantiskā gaisotnē.   

Ar Luksemburgā dzīvojošo tautiešu atbalstu Mazzalves pamatskolā iegādāts vairāk nekā 30 pāru dažādu izmēru slidu  — gan hokeja spēlei, gan daiļslidošanai domātās. Lai slidas uzturētu kārtībā, skolas saimniecības vadītājs Gvido Drevinskis izgatavojis īpašu slidu asināmo ierīci. Tās shēma noskatīta internetā. Ar šo ierīci slidu asmeņus var uzasināt ātri un precīzi. Sagādātas ir arī hokeja nūjas, aizsargi vārtsargiem un īpašas ripas, kuras ir mīkstākas, un, trāpot pa mazāk aizsargātām ķermeņa daļām, sasitumi ir mazāk sāpīgi. Nepieciešamības gadījumā laukumu notīra paši skolēni, bet skolas tehniskie darbinieki uzlej jaunu ledus kārtu.

Mazzalvieši plāno rīkot arī hokeja sacensības, uz kurām aicinās kaimiņu skolu audzēkņus.    

Komentāri 6

Hei!

To es saprotu! Tāda maza skoliņa un 30 pāri slidu iegādāti! A Skrīveroos ko domā pašvaldiba?

pirms 5 gadiem, 2014.01.30 16:15

Hei!

To es saprotu! Tāda maza skoliņa un 30 pāri slidu iegādāti! A Skrīveroos ko domā pašvaldiba?

pirms 5 gadiem, 2014.01.30 16:19

Tas pats

Nu Gvidis meistars uz visām lietā (pozitīvi)!!

pirms 5 gadiem, 2014.01.31 12:39

piekritu

Šajā skolā skolotāji un direktors ir savā īstajā vietā!!!Protams arī pārējie darbinieki!!!Visu cieņu!Priekšzīme citiem !!!

pirms 5 gadiem, 2014.01.31 16:32

Vietējā

nu te mazliet vis ir izkrāšņots ,nekā patiesībā ir!

pirms 5 gadiem, 2014.02.07 16:33

Neretas novadā