Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spēļu laukums mazākajiem neretiešiem 1

Neretas centra parkā atklāts dažādu vecumu bērniem paredzēts spēļu laukums. Tajā ir  smilškaste pašiem mazākajiem, šūpoles lielākiem, šķēršļu josla un kāpnes mazliet vecākiem, kā arī ierīkoti soliņi, kas noderēs piekusušajiem.

Bērnu rotaļu laukums izveidots Jāņa Jaunsudrabiņa parkā, Dzirnavu ielas pusē. Tā, pašlaik vienīgā rotaļu laukuma Neretā, tapšanā piedalījušies Neretas apkārtnes uzņēmēji. Viens no viņiem, zemnieku saimniecības “Saules” pārstāvis Nauris Beļūns, stāsta, ka pēc tam, kad Neretā izbūvēts skeitparka laukums, radusies ideja radīt vietu jaunākajiem pagasta iedzīvotājiem. Pret šāda laukuma izveidi neesot iebilduši arī zemes privātīpašnieki.

Par laukuma izmēriem un izgatavojamo rīku skaitu lemts pēc visu saziedoto līdzekļu apkopošanas. “Svarīgākais bija radīt vietu, vidi, kur bērniem spēlēties,” stāsta Nauris. Rezultātā ierīkotas divas smilš­kastes un astoņi dažādi no koka izgatavoti objekti. Tie tapuši ar Arta un Gata Edija Kronīšu meistarīgajām rokām.

Komentāri 1

Neretas novadā