Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas izdot grāmatu

Neretas novada pašvaldība atbalstījusi novada biedrību iecerētos projektus, ko iesniegt Zemgales plānošanas reģiona izsludinātajā projektu konkursā. Projektu apstiprināšanas gadījumā pašvaldība nodrošinās arī līdzfinansējumu.

Sieviešu organizācija “Neretas papardītes” projektu konkursā piedalās ar projektu “Es mācēju danci vest”, kura mērķis ir tautastērpu iegāde skolēnu deju kolektīvam un sieviešu ansamblim. Izmaksas — 3934 eiro, Neretas pagasta pārvaldes līdzfinansējums — 355 eiro. 
Biedrība “Upmales mantinieki” konkursā iesniegusi projektu “Senā un jaunā Sēlija, deju kolektīvs “Sēļi” dejās un tērpos”, kura mērķis ir tautastērpu iegāde. Projekta izmaksas — 4180 eiro, Neretas pagasta pārvaldes līdzfinansējums — 380 eiro. Biedrība “Pumpuriņi” piedalās ar projektu “Zalves pagasts — savdabīga Sēlijas daļa Neretas novadā”, un šī projekta mērķis ir Zalves grāmatas izdošana, kas izmaksātu 2789 eiro. Zalves pagasta pārvaldes līdzfinansējums — 300 eiro.

Neretas novadā