Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zalvē pasta pakalpojumus sniegs tikai pastnieks 1

Zalves pagastā nav izdevies atrast jaunu pasta nodaļas darbinieku no darba aizgājušā pasta operatora vietā, tāpēc no 10. janvāra iedzīvotājiem šajā teritorijā pasta pakalpojumus nodrošinās vietējais pastnieks.


Uzņēmuma “Latvijas Pasts” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone informē, ka iedzīvotāji katru darbdienu pasta pakalpojumus varēs saņemt Zalves pagasta “Atpūtās”. Ņemot vērā pasta pakalpojumu izmantošanas zemo līmeni Zalves pagastā, kur dienā vidēji noformēts līdz sešiem pasta pakalpojumiem, paredzams, ka pasta pakalpojumu sniegšana ar pastnieka starpniecību iedzīvotājiem šajās teritorijās būs pietiekama. Iedzīvotājiem būs iespējams nosūtīt un saņemt iekšzemes un pārrobežu korespondenci (vēstules, bandroles, sīkpakas, pakas u.c.), apmaksāt komunālos un citus rēķinus, veikt iemaksas Pasta norēķinu sistēmas kontā vai uz kredītiestādes kontu, abonēt presi, iegādāties pastmarkas un komercpreces.


Sīkāka informācija par pieejamajiem pakalpojumiem Zalves iedzīvotājiem pieejama Neretas pasta nodaļā.

Komentāri 1

deputātiem

Kur tagad ir jūsu reālais darbs, lai palīdzētu Zalvei?

pirms 5 gadiem, 2014.01.10 18:04

Neretas novadā