Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zalvē varēs slidot un spēlēt hokeju

Zalves pagasta biedrība “Pumpuriņi” uzrakstīja projektu aktivitāšu vietas izveidei Sproģu ciemā. Biedrības “Aizkraukles rajona partnerība” atklātajā projektu konkursā Lauku attīstības programmas 2007. — 2013. gadam LEADER pieejas īstenošanā  ieguva finansējumu — 16 722 eiro.

Par šo naudu labiekārtota Sproģu saieta nama apkārtne, ierīkotas taciņas un laukums. Zalves pagasta pārvaldes vadītāja Dzintra Noreika stāsta: vasarā labiekārtoto laukumu var izmantot dažādām galda spēlēm ārā, bet ziemā tur ierīkos slidotavu. Sproģos ir izveidotas divas komandas, kas nopietni aizrāvušās ar hokeja spēli, tās varēs rīkot sacensības un trenēties. “Meitenes varēs slidot, esam arī iecerējuši pie laukuma novietot jauno skaņas aparatūru, lai fonā skan mūzika. Saieta nama apkārtnē atjaunots arī apgaismojums, tāpēc garajos, tumšajos ziemas vakaros te būs iespēja pavadīt brīvo laiku,” stāsta Dzintra Noreika.

Neretas novadā