Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No balsojuma atkarīgs, vai Jurita Agneta no Jaunjelgavas varēs iegādāties inventāru un ekipējumu vesera mešanai. Palīdzēsim!

“Narvesen” konkursam “Diena kā piedzīvojums” izvēlēti pieci interesantākie  pieteikumi piecos Latvijas reģionos jauniešu sapņu un potenciāla piepildīšanai. Starp finālistiem ir arī jaunjelgaviete Jurita Agneta Matuseviča.

Jau maijā jaunieši no visas Latvijas bija aicināti piedalīties “Narvesen” rīkotajā konkursā “Diena kā piedzīvojums”. Konkursa mērķis ir  atbalstīt 15 līdz 20 gadu vecu  jauniešu talantu attīstību un ieceru īstenošanu. Konkursā jauniešiem sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, māk­slā, mūzikā, zinātnē, sportā, modernajās tehnoloģijās. No visiem pieteikumiem žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlējās piecus labākos, kas tagad sacenšas balsojumā, lai katrā reģionā viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 eiro sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.

Zemgales reģionā viena no piecām kandidātēm naudas balvai ir astoņpadsmitgadīgā jaunjelgaviete Jurita Agneta Matuseviča. Konkursa pieteikumā par Juritu rakstīts: “...viņas talants ir vesera mešana, to viņa dara jau sešus gadus. Jurita jau līdz šim ir sasniegusi ļoti labus rezultātus šajā sporta veidā, kļūstot par trīskārtēju otro labāko vesera metēju pieaugušo grupā Latvijā. Lai attīstītu savas prasmes un sagatavotos jaunai sezonai, par konkursā iegūto naudu viņa iegādātos nepieciešamo inventāru un ekipējumu, piemēram, jaunus sacensību veserus, speciālus apavus u. tml.”

Jau rakstījām, ka nule notikušajā Latvijas IV olimpiādē vesera mešanā viņa ieguva bronzas medaļu. Tagad ir balsotāju kārta palīdzēt Juritai piepildīt  sapni.

Balsot iespējams  no sociālo tīklu twitter.com, draugiem.lv un facebook.com profiliem mājaslapā narvesen.lvpiedzivojums. Ja esat jau nobalsojuši, tad aiciniet to darīt savus kolēģus, radus, draugus, kaimiņus. Svarīgs katrs balsojums. No katra sociālā tīkla var balsot vienu reizi dienā. Balsošana ilgs līdz 17. jūlijam. 

Novadu ziņas