Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No “Staburaga” izgatavo pat auskarus

Šodien, 18. aprīlī, laikraksta “Staburags” redakcija saņēma pirmos darbus konkursam “Lasi un radi!”, kuru izsludinājām 4. aprīļa “Staburaga” numurā. Tos iesniedza gan paši autori, gan viņu radinieki.

Atgādinām, ka konkursa beigu termiņš ir 20. aprīlis (līdz pulksten 17).

Konkursa uzdevums ir, izmantojot laikrakstu “Staburags”, radīt, izveidot, darināt kaut ko jaunu, parādīt, kā vienkāršu avīžu papīru var izmantot, lai izgatavotu kādu dizaina priekšmetu, mākslas darbu vai tīri praktisku lietu, piemēram, pītu grozu.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vispārizglītojošajās skolās, mākslas skolās vai kuri apmeklē kādus pulciņus. Bērni var apvienoties komandās (ne vairāk kā seši vienā grupā). Kad darbs gatavs, tas jānogādā laikraksta “Staburags” redakcijā (Lāčplēša ielā 4, Aizkrauklē) vai jāsazinās ar redakcijas darbiniekiem pa tālruni 65122077, mēs tam aizbrauksim pakaļ. Darbam jāpievieno tā autoru vārdi, pārstāvētā iestāde un kontakti, kā sazināties.

Darbus izliksim redakcijas telpās izstādē, un laikraksta lasītāji, klienti un redakcijas apmeklētāji tiks aicināti balsot par konkursā pieteiktajiem darbiem līdz 28. aprīlim. Uzvarēs tie darbi, kuri būs ieguvuši vislielāko balsu skaitu. Uzvarētus paziņosim 3. maijā.

Galvenā balva konkursa uzvarētājiem būs ieejas biļetes jaunajā atrakciju parkā “Avārijas brigāde”, kas aprīlī tiks atvērts tepat netālu — Ogres novada Lēdmanē. Būs arī citas pārsteiguma balvas.

Novadu ziņas