Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nokavējāt abonēt laikrakstu “Staburags” JANVĀRIM?

Neskumstiet, nāciet uz redakciju, un mēs palīdzēsim! Vēl varat abonēt 12 mēnešiem par 11 mēnešu cenu, jau izdotos laikraksta numurus saņemot redakcijā. Dāvanā saņemsiet arī sienas kalendāru 2016. gadam.

Atgādinām, ka laikrakstu “Staburags” visizdevīgāk abonēt redakcijā —  bez pasūtījuma noformēšanas maksas, kāda ir pastā. Abonējot redakcijā, varat izvēlēties, vai gribat laikrakstu saņemt pastkastītē ar “Latvijas pasta” piegādi, vai arī pēc laikraksta nāksiet uz redakciju. 

Ja abonēsiet redakcijā, tad vienam mēnesim “Staburags” ar pielikumiem “TVDiena” un “Dzīvespriekam” ar pasta piegādi maksās tikai 5,65 eiro, bet, ja izvēlēsieties nākt pēc avīzes uz redakciju  — 4,30 eiro. Varat pēc avīzes ierasties tās iznākšanas dienā vai arī izņemt avīzes vienu reizi nedēļā — kā ērtāk.

“Staburags” ar “TVDiena” vienam mēnesim ar pasta piegādi maksā 5,30 eiro,  bet, ja nāksiet pēc sūtījuma uz redakciju — 4,10 eiro.

“Staburags” bez pielikumiem vienam mēnesim ar pasta piegādi maksā 4,95 eiro, bet, ierodoties redakcijā pašiem — 3,85 eiro.

Abonēt ir lētāk nekā pirkt! Salīdzinājumam: ja laikrakstu regulāri pirksiet veikalā vai kioskā, vidēji mēnesī būs jāmaksā 7,77 eiro, bet gadā — 93,24 eiro. Viena numura vidējā cena redakcijā abonentiem izmaksās 43 centus, tirdzniecībā — 62 centus.

Novadu ziņas