Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzas "Latvijas pasta" abonēšanas kampaņa

Šodien noslēdzas "Latvijas pasta" abonēšanas kampaņa - pēdējo dienu Latvijā izdotos preses izdevumus var abonēt interneta vietnē "www.abone.pasts.lv".

"Latvijas pasta" pārstāve Gundega Vārpa iepriekš informēja, ka kampaņas pirmajos divos mēnešos kopumā noformēti 158 273 drukāto izdevumu abonementi, kas, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, ir pieaugums par 10 696 abonementiem jeb 7,25%.

Aktīvāk audzis internetā noformēto abonementu apjoms - tas palielinājies par 11,8% salīdzinājumā ar 2016.gada abonēšanas kampaņas pirmajiem diviem mēnešiem, veidojot 40% no kopējā abonementu īpatsvara. Pasta nodaļās abonēti 43% preses izdevumu.

Divu abonēšanas kampaņas mēnešu tendences liecina, ka aizvien vairāk klientu izvēlas preses izdevumus abonēt ilgākam laika periodam - desmit līdz 12 mēnešiem noformēto abonementu skaits palielinājies par 11,2% un veido 84% no kopējā abonementu daudzuma, savukārt abonementu skaits līdz pusgadam samazinājies par aptuveni 17%, bet septiņu līdz deviņu mēnešu - samazinājums par nepilniem 4%.

"Latvijas pastā" 2018.gadam iespējams abonēt 724 preses izdevumus - 51 Latvijā izdotu laikrakstu, 193 žurnālus, 54 novadu preses izdevumus un 426 ārvalstu laikrakstus un žurnālus.

"Latvijas pasts" nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Novadu ziņas