Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada pašvaldība piešķir 1416 eiro Kokneses Romas katoļu baznīcas remonta projekta izstrādei

Kokneses novada domes deputāti lēmuši piešķirt 1416 eiro Kokneses Romas katoļu baznīcas atjaunošanas darbu tehniskā projekta izstrādei, liecina domes sēdes protokols.

Sv.Jāņa Kristītāja Romas katoļu draudze ir nolēmusi piedalīties Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projektu konkursā, pretendējot uz finansējumu dažādiem darbiem baznīcā.

Paredzēts veikt Kokneses Romas katoļu baznīcas logu nomaiņu, apkures sistēmas izbūvi un citus neatliekamus darbus, kas tiks precizēti, veicot baznīcas tehnisko apsekošanu un izstrādājot tehnisko projektu.

Draudze lūgusi pašvaldību rast iespēju atbalstīt baznīcas ēkas tehniskā projekta izstrādi, ko deputāti arī atbalstījuši, piešķirot 1416 eiro.


Novadu ziņas