Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olaines novada pašvaldība Likteņdārza Lielā kalna būvniecībai atvēlējusi 600 eiro

2018.gada Olaines novada pašvaldības budžetā 600 eiro tiks paredzēti Likteņdārza Lielā kalna būvniecībai, lēmuši novada domes deputāti.

Domē lēma, ka pašvaldības atbalsts Lielajam kalnam būs kā viena no dāvanām Latvijai 100 gadu jubilejā.

Novads uz Likteņdārzu nogādās divas grunts kravas, un grunts iegādei, kā arī transporta pakalpojumiem piešķirti 600 eiro.

Kokneses fonda publiskotā informācija liecina, ka pirms pašas gadu mijas atbalstu kalna būvniecībai, nogādājot teju divas kravas grunts, sniegusi Riebiņu novada pašvaldībai.

Jau vēstīts, ka kopumā 2017.gadā grunti un līdzekļus Lielā kalna izveidošanai Likteņdārzā ir ziedojušas 50 pašvaldības.

Lielā kalna būvniecība 2017.gadā bija viena no fonda prioritātēm. Plānots, ka Likteņdārzā starp draugu aleju un mežu tiks veidots pļavas ziedu lauks ziemeļu kalna nogāzē un Latvijā augošu jauktu koku mežs otrā, dienvidu pusē.

Lielā kalna izveidē var piedalīties arī ikviens Latvijas iedzīvotājs, nogādājot uz Likteņdārzu saujiņu dzimtā novada, dzimto māju vai senču zemes, kas var būt gan melnzeme, gan smiltis.

Kalns būs kā dabas ieskauta skatu platforma uz Daugavu un apkārtējo dārza ainavu. Pašlaik trešā daļa no Lielā kalna ir uzbērta.

Novadu ziņas