Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiāde simtgadei

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 19. olimpiāde tekstila tehnoloģijās un mājsaimniecībā “Mēs — Latvijas simtgadei” notiks 4. aprīlī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē Rīgā.


8. — 9. klases grupā uz olimpiādi uz­aicināti divi 8. klases audzēkņi — Andis Daugavietis no Pļaviņu novada ģimnāzijas (skolotājs Guntis Mozga) un Raimonds Kuzivs no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas. No 9. klases grupas uz olimpiādi uzaicināti četri dalībnieki: viens no Aizkraukles novada ģimnāzijas — Krišjānis Kojāns (Normunds Mednis), viens no Bebru pamatskolas — Juris Tomaševskis (Aldis Piliens) un divi Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas Aigara Skopāna audzēkņi: Kristiāns Ornicāns un Kristiāns Vilcāns. 8. — 9. klases grupā uz olimpiādi uzaicināti 88 dalībnieki. Savukārt mājturības un tehnoloģiju mājsaimniecības 19. valsts olimpiādes 3. posmā tekstila tehnoloģijās “Mēs — Latvijas simtgadei” 50 uzaicināto skaitā ir Linda Līce no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 8. klases (Agita Mežiela) un Aizkraukles novada vidusskolas 9. klases skolniece Ance Riekstiņa (Silvija Brīgere). Olimpiādes laikā skolēnu pedagogiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās.

Novadu ziņas