Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagarināti reisi

Ņemot vērā, ka no šīgada 1. jūlija “Pasažieru vilciens” pasažieru pārvadājumus ar autobusiem posmā Pļaviņas—Madona vairs neorganizēs, būs veiktas izmaiņas autobusa mar­­šrutā Madona—Aiviekste, dažus reisus pagarinot līdz Pļaviņām.

Tādējādi iedzīvotājiem būs iespēja katru dienu tikt ar autobusu līdz Madonai un otrādi — no Madonas līdz Pļaviņām.

Lai nodrošinātu Madonas novada iedzīvotājiem iespēju pārsēsties vilcienā, kas kursē līdz Rīgai, reģionālās nozīmes autobusa mar­šruta Madona—Aiviekste daži reisi tiks pagarināti līdz Pļaviņām. Tur­pmāk autobuss katru dienu no Madonas autoostas izbrauks plkst. 6.15 (pirms tam izbrauca plkst. 7), tādējādi nodrošinot pasažieriem iespēju Pļaviņās pārsēsties vilcienā, kas kursē maršrutā Daugavpils—Rīga. Tāpat pasažieriem līdz Pļaviņām būs iespēja tikt arī ar autobusu, kas no Madonas izbrauks plkst. 17.15 (pirms tam izbrauca plkst. 17.20). Savukārt no Pļaviņām autobuss izbrauks plkst. 7.40 un 18.50, nodrošinot iespēju pasažieriem Pļaviņās pārsēsties no vilciena Rīga—Zilupe autobusā, kas brauc līdz Madonai.

Novadu ziņas