Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palīgā steidz pieci Jāņi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Aizkraukles daļā strādā pieci Jāņi. VUGD Personāla pārvalde apkopojusi ziņas dienests kopumā var lepoties ar 174 Jāņiem. Līgu gan ir tikai trīs.


Viena no Līgām strādā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, divas — Operatīvās vadības pārvaldē.


Visvairāk Jāņu strādā Rīgas reģiona pārvaldē — 42, savukārt, Vidzemes reģiona brigādē ar brigādes komandieri Jāni Skrastiņu priekšgalā strādā 39 Jāņi. Zemgales reģiona brigādē strādā 30 Jāņu. Latgales un Kurzemes reģionu brigādēs katrā 25 Jāņi. Arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, muzejā un citās pastāvīgajās struktūrvienībās strādā Jāņi. Vienīgi Civilās aizsardzības pārvalde varēs iejusties tikai Jāņu bērnu lomā, jo viņiem nav neviena Jāņa, kuru sumināt.

Daudziem no Jāņiem nāksies strādāt Līgo svētkos vai Jāņu dienā, taču dienestā tas ir pašsaprotami. Vēlēsim viņiem mierīgus Līgo svētkus un klusus Jāņus, lai nav nopietnu izsaukumu.

Novadu ziņas