Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 15 998 eiro labiekārtos Kokneses parku

 Līdz 31.oktobrim Kokneses novada pašvaldība iecerējusi īstenot labiekārtošanos darbus Kokneses parkā, tam tērējot 15 998 eiro.

Latvijas vides aizsardzības fonds ir daļēji apstiprinājis Kokneses novada domes iesniegto projektu "Dabas pieminekļa aizsargājamā dendroloģiskā stādījuma "Kokneses parks" dabas aizsardzības plāna ieviešana". Valsts budžeta finansējums 13 597 eiro apmērā piešķirts Kokneses parka gājēju celiņu grants seguma atjaunošanai 1694 kvadrātmetru platībā, 40 koku kopšanai un nokaltušo zaru apzāģēšanai, koka skulptūras "Mūžībai" atjaunošanai un konstruktīvo bojājumu novēršanai, četru solu atjaunošanai un divu atkritumu urnu uzstādīšanai.

Projekta kopējās izmaksas ir 15 998 eiro, no tām 13 597 eiro ir Latvijas vides aizsardzības fonda finansējums un 2401 eiro - Kokneses novada domes līdzfinansējums.

Projekta mērķis ir realizēt parka dabas aizsardzības plānā paredzētās aktivitātes, veicinot dabas bagātību, kultūrvēsturisko vērtību un vides saglabāšanu, uzlabojot apmeklētāju informētību un drošību.
 

Novadu ziņas