Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 6% augs izdevumi Koknese novada apvienotās pašvaldību būvvaldes uzturēšanai

2018.gadā izdevumi Kokneses novada apvienotās pašvaldību būvvaldes uzturēšanai augs par 6%, liecina Kokneses novada domes lēmums.

2017. gadam apstiprinātā tāme būvvaldei, kas apkalpo Kokneses, Pļaviņu, Neretas, Skrīveru un Jaunjelgavas novadus, ir 53 753 eiro. Savukārt 2018.gadā uzturēšana izmaksās 56 965 eiro, kas ir par 6% vairāk.

Atbilstoši iedzīvotāju skaitam lielākie izdevumu būvvaldes pakalpojumu nodrošināšanai būs Jaunjelgavas novadam - 13 727 eiro. Kokneses un Pļaviņu novadu līdzfinansējums sasniegs teju 13 000 eiro, savukārt Skrīveru un Neretas novadi par pakalpojumiem maksās vairāk nekā 8000 eiro.

Kokneses apvienotā pašvaldību būvvalde apkalpo un pārrauga būvniecības procesu Kokneses, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Neretas un Skrīveru novadu teritorijās.

Novadu ziņas