Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par “Aizkraukles KUK” vadītāju kļūst Zemgus Vītoliņš

Aizkraukles novada domes sēdē šodien, 31. janvārī, deputāti uzklausīja SIA “Aizkraukles KUK” valdes locekļa amata kandidātu Zemgu Vītoliņu.

Viņu šim amatam izvirzīja konkursa komisija, kurā darbojās domes priekšsēdētājs Leons Līdums, viņa vietnieks Einārs Zēbergs, pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis, deputāti Guntis Jankovskis un Armands Kasparāns.

Kā jau “Staburags” iepriekš informēja, pagājušā gada novembrī novada dome izsludināja konkursu SIA “Aizkraukles KUK’ valdes locekļa amatam. Konkursam pieteicās astoņi pretendenti. Apmēram puse pretendentu bija no Aizkraukles novada, tajā skaitā arī pašreizējais uzņēmuma vadītājs, bet pārējie — no Kokneses, Pļaviņām, Jēkabpils, Aknīstes un Rīgas. Konkursa komisija par piemērotāko amatam atzina Zemgu Vītoliņu. Arī novada domes deputāti vienbalsīgi atbalstīja viņa kandidatūru  SIA “Aizkraukles KUK” valdes locekļa amatam.

Zemgus Vītoliņš ir dzimis un strādājis Rīgā, bet vismaz vairākus mēnešus gadā dzīvojis Aizkrauklē pie vecvecākiem un tagad uzskata sevi par aizkrauklieti, jo jau trešo gadu ar ģimeni dzīvo Aizkrauklē. Rīgas Tehniskajā koledžā ieguvis profesiju metālapstrādes jomā, bet vēlāk augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā. Ir SIA “OV GROUP” valdes loceklis, šis uzņēmums darbojas tirdzniecības un mārketinga pakalpojumu jomā.

Deputātiem Zemgus Vītoliņš pastāstīja, ka ir guvis plašu pieredzi uzņēmumu un personāla vadībā, ir veidojis uzņēmuma kolektīvus gan no nulles, gan iejuties jau esošā kolektīvā kā tā vadītājs. Ieguvis zināšanas arī mārketingā un sabiedriskajās attiecībās. “ Mani vienmēr ir iedvesmojoši jauni izaicinājumi un vēlme pierādīt sev un citiem, ka cilvēks ar pareizu motivāciju var būt radošs un iedvesmot apkārtējos jauniem mērķiem,” atzīst Zemgus Vītoliņš.

KUK vadītāja amatā viņš saskata iespēju īstenot vairākas idejas efektīvā atkritumu savākšanā un šķirošanā, vēlas veidot jauna tipa komunikāciju ar pašvaldības iedzīvotājiem un uzņēmējiem, veicinot izpratni par nepieciešamību šķirot atkritumus.

Vairāk lasiet laikraksta “Staburags” 2. februāra numurā.

Gunas Mikasenokas foto no Aizkraukles novada domes sēdes

Novadu ziņas