Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārskatīs laukus karšu sagatavošanai

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) Ģeoinformācijas sistēmu un informācijas tehnoloģiju departamenta Dienvidu nodaļas vadītāja vietniece Gunda Cērmūkša informē, ka 2018. gadā tiks veikti lauku pārskatīšanas darbi Vecumnieku, Bauskas, Ķeguma un Neretas novada teritorijā. Laikā no janvāra līdz decembrim aģentūras darbinieki veiks topogrāfisko karšu M 1:10 000 sagatavošanas darbus, lai precizētu informāciju kartes sagatavošanas procesā, tas nozīmē — skatīs teritoriju dabā.


Saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likuma 9. panta pirmo daļu nekustamā īpašuma īpašnieks, tiesiskais valdītājs vai lietotājs nedrīkst ierobežot ģeodēzisko un kartogrāfisko darbu veikšanu savā īpašumā esošajā vai pārvaldāmajā teritorijā. LĢIA darbiniekiem ir darba apliecības, kuras nepieciešamības gadījumā var uzrādīt. Pārvietošanās notiks ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām, jo LĢIA ir Aizsardzības ministrijas padotībā esoša iestāde. Automašīnas var pazīt pēc valsts reģistrācijas numurzīmēm, kas sākas ar burtiem LA.

Novadu ziņas