Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasta nodaļas nebūs; pakalpojumus sniegs pastnieks

Tuvāko mēnešu laikā plānotas izmaiņas Pilskalnes pagasta Gricgales pasta nodaļas darbībā. Patlaban pasta nodaļa atvērta darbdienās no pulksten 9 līdz 12.30.

Kā informē “Latvijas pasta” ārējo komunikāciju vadītāja Gundega Vārpa, ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu, kas Gricgales pasta nodaļā vidēji nesasniedz pat vienu darījumu darbdienā un rada ikgadējos zaudējumus “Latvijas pastam” vairāk nekā 5000 eiro apmērā, plānots mainīt šīs pasta pakalpojumu sniegšanas vietas modeli, pielāgojot to iedzīvotāju reālajam pasta pakalpojumu pieprasījumam. Mainot nodaļas modeli, iedzīvotāji arī turpmāk katru darbdienu tajā pašā vietā, kur darbojas esošā pasta nodaļa — Nākotnes ielā 4, vienu stundu dienā saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, un tos nodrošinās vietējais pastnieks. Tāpat klienti varēs izvēlēties saņemt pasta pakalpojumus pie pastnieka savā dzīvesvietā. Gricgales pasta nodaļas darbiniecei ir piedāvāta brīvā pastnieka vieta Neretas novadā. Izmaiņas plānots īstenot tuvāko mēnešu laikā, bet patlaban precīzi termiņi vēl nav noteikti.

Novadu ziņas