Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas asinsdonoriem un brīvprātīgajiem

Aizkraukles pilsētas kultūras namā notika pasākums, kurā pateicās gan Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) brīvprātīgajiem palīgiem, gan ilggadējiem asinsdonoriem.


Aizkraukles kultūras nama mazajā zālē pulcējās LSK biedri no Aizkraukles, Kokneses, Neretas un Jaunjelgavas novada. Diplomus saņēma 17 goda donori no Aizkraukles reģiona, kā arī sveica brīvprātīgos: Jaunjelgavas novada pārstāvjus — Līvu Brūniņu un LSK Aizkraukles komitejas priekšsēdētāju Andri Bērziņu, Līvu Skābarnieci no Kokneses, Aldi Ozerski no Neretas un brīvprātīgās no Aizkraukles — Alīnu Uzulnieci un Inesi Nikoņenoku.


Svinīgajā pasākumā astoņi asinsdonori saņēma II, bet deviņi III pakāpes diplomus, katram dāvāja saldumus un piemiņai — metāla sirsniņas, ko darinājis vietējais metālmākslinieks Ants Brimerbergs. Savukārt pašvaldība asins ziedotājiem dāvināja nupat izdoto Lindas Šmites grāmatu “Vīrs ar Nameja gredzenu”.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 24. novembra numurā.


Novadu ziņas