Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicība izturīgākajiem Neretas novada pāriem

Neretas novadā šonedēļ sveica pārus, kuri kopā dzīvo desmit un vairāk gadu. Pasākumā bija ieradušies četri pāri. No Mazzalves pagasta Aija un Jānis Dārziņi, kas kopā 30 gadu. Mazzalvieši Maija un Sandris Gabuži šogad svin 20. kāzu jubileju. Neretieši Lana un Kazimirs Sīpiņi no Neretas kopā ir jau 15 gadus. Desmit gadus laulībā ir neretieši Ligita un Inesis Skujas.

Klāt nebija novadnieki Anna un Dainis Ozoliņi. Viņi šogad atskatās uz 60 kopā pavadītiem gadiem un svinēja Dimanta kāzas. Savukārt Mudīte un Jānis Grīnvaldi pērn decembrī svinēja 35 gadu jeb koraļļu kāzas.

Visi godinātie pāri parakstījās novada goda grāmatā.

Sveiciens rožu stādu veidā pāriem novada nevalstisko biedrību “Upmales mantinieki”, “Nirica” un “Ērbergietes” vārdā pasniedza Gunita Leite un Guna Baltace. Muzikāls sveiciens izskanēja no Neretas novada sieviešu vokālā ansambļa “Kadence” vadītājas Gintas Gudjānes.


Novadu ziņas