Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc aizkrauklietes pārmetumiem Gaismas ielā izvietos papildu brīdinājuma zīmes

"Aizkraukles novads kas notiek? Jābrauc nevis pa labo, bet pa labāko pusi! Nevienas brīdinājuma zīmes!" tā "Facebook" ierakstā pārmet Iveta Baumane, publicējot atkušņa fotogrāfijas.

Aizkraukles novada pašvaldība publicējusi arī savu atbildi un foto: "Aicinām jūs šo ceļa posmu izbraukt vēlreiz un būt uzmanīgākai, jo jūsu pārmetumi par brīdinājuma zīmju neesamību ir nekorekti. Sākot ceļa remontdarbus Gaismas ielā, būvdarbu veicējs ir uzlicis brīdinājuma zīmes atbilstoši CSN (skatīt pievienotajos attēlos). Dzeltenā zīme atrodas uz Gaismas ielas pie vakarskolas, savukārt otra zīme ir fotografēta Spīdolas ielā pie Superneto. Šāda pati zīme par remontdarbu veikšanu ir izvietota arī Torņu ielā. Taču ņemot vērā, ka autobraucēji mēdz būt neuzmanīgi (kā tas šoreiz ir Jūsu gadījumā), esam lūguši būvdarbu veicēju uzlikt papildu brīdinājuma zīmes. Tāpat vienlaikus aicinām būt saprotošiem, ka tik apjomīgus darbus (2 ielu rekonstrukciju) nevaram veikt dažu dienu vai nedēļu laikā un tāpēc autobraucējiem jāsaskarās ar zināmām neērtībām, jo īpaši, ja to rašanās ne vienmēr ir atkarīga no mums (šoreiz tā ir laikapstākļu ietekme). Lūdzam izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu vai arī citas ielas, kā apbraukt šo posmu."

Par bedrēm "Staburags" saņēma arī citu braucēju sūdzības. "Gaismas ielā ir drausmīgas bedres — kā veļas dēlis! Ļoti bojā automašīnas piekari! Bedre pie bedres! Braucu ar 10 kilometriem stundā. Labi, ka otrā joslā braucošie pieraujas pie malas, tad var izbraukt. Ja nē, kraties pa bedrēm. Ja nezinātājs tur iebrauc... tad neapskaužu," stāsta kāds autobraucējs.

"Kur skatās dome? Reizēm tāda sajūta, ka domē strādājošajiem viss vienalga!" ir sašutusi kāda autobraucēja. "Ko tas līdz, ka kaut kur ir i lieli brīdinājuma plakāti, kurus tumsā nevar redzēt! Pirms bedrēm vajag salikt brīdinājuma zīmes!"

Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs atzīst, ka bedres tiešām ir kritiskas. Viņš informē, ka lūgs firmai ceļa posmā uzstādīt brīdinājuma zīmes jeb "seržantiņus". Zīmes tikšos uzstādītas ceturtdien, 7. februārī.


Novadu ziņas