Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie autobusu stacijas ēkas sola novietot pārvietojamo tualeti

"Bijušās Aizkraukles autobusu stacijas ēkas uzgaidāmās telpas, kurās atrodas tualete, ir slēgtas, jo tur notiek remonts. Vai tiešām nav iespējams novietot pārvietojamo tualeti ēkas ārpusē? Kāpēc tāda necieņa pret autobusu pasažieriem?” redakcijai sašutusi jautā Maijas kundze no Aizkraukles.

Autobusu stacijas ēkā esošā maksas tualete līdz mēneša beigām slēgta remonta dēļ. Pēc darbu pabeigšanas ieeja tualetē būšot no Gaismas ielas puses.


Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis stāsta, ka ēkas apsaimniekotājs solījis remontu pabeigt līdz maija beigām un tualeti ēkā nodrošināt, sākot ar jūniju. Ja tas netiktu izdarīts, pašvaldība nodrošinātu pārvietojamo tualeti. “Pašlaik cilvēki var apmeklēt tualeti pašvaldības ēkā Lāč­plēša ielā 1 tās darba laikā,” vakar sacīja  Kaspars Sniedzītis. Uz jautājumu, kāpēc pārvietojamo tualeti nevarētu nodrošināt jau tagad, viņš vakar atbildēja, ka līdz mēneša beigām palicis pavisam.


Tomēr līdz mēneša beigām ir desmit dienas! Kur lai tualetes meklējumos dodas autobusu pasažieri, kuri izkāpj no starppilsētu autobusiem? Līdz domes ēkai nav iespējams aizskriet, turklāt neviens uzraksts neinformē par tādu iespēju, kā arī starppilsētu autobusi piestāj arī pirms un pēc domes darba laika.


Šodien Kaspars Sniedzītis "Staburagu" informēja, ka pašvaldībā nolemts pārvietojamo tualeti novietot šajās dienās, negaidot līdz mēneša beigām.


Novadu ziņas