Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie “Laumas A” kases novietota pastkaste ūdens skaitītāju rādījumu nodošanai uzņēmumam “Aizkraukles ūdens” 1

SIA “Aizkraukles ūdens” pašvaldības mājaslapā izplatījis aicinājumu nodot ūdens skaitītāju rādījumus mēneša pēdējās dienās, sākot no 27. februāra. Tomēr  daudzi iedzīvotāji domā, ka lielākas precizitātes labad rādījumi visiem būtu jānolasa vienā dienā — mēneša pēdējā datumā. “Aizkraukles ūdens” arī aicina nolasīt un nodot rādījumus, ieskaitot trīs ciparus aiz komata. 

Šomēnes pēdējais datums ir pirmdien, 29. februārī. Tomēr citos mēnešos no 27. līdz 30. vai 31. datumam ir vairāk dienu, kas būtiskāk var ietekmēt rādījumu starpību.

“Aizkraukles ūdens” rādījumus nolasa mēneša pēdējā dienā, ja tā ir darbdiena. Ja pēdējā diena ir sestdiena, svētdiena vai svētku diena, tad uzņēmums rādījumus nolasa nākošajā darbdienā.

“Aizkraukles ūdens” ir uzskaitījis veidus, kā var nodot ūdens rādījumus, un viens no tiem — ievietot lapiņu ar informāciju par klientu (rēķina nr., vārds, uzvārds, adrese un skaitītāju rādījumi) pastkastē, kas šajās dienās novietota līdzās “Laumas A” norēķinu kases lodziņam Lāčplēša ielā 4. 

Citi “Aizkraukles ūdens” piedāvātie skaitītāju rādījumu nolasīšanas veidi ir šādi:

reģistrējoties klientu apkalpošanas portālā www.aizkrauklesudens.lv; (reģistrācijas kārtība aprakstā uz kvīts, konsultācija pa t.65122146), reģistrēties gan var tikai tad, ja klientam ir savs e-pasts;

nosūtot datus uz e-pastu: udens.abonents@inbox.lv;

veicot norēķinus internetbankā, maksājuma mērķī norādot rēķina numuru un skaitītāju rādījumus;

ierakstot kvītī  kārtējo rādījumu  un veicot skaidras naudas norēķinus “Laumas A” norēķinu kasē Lāčplēša ielā 4”;

mājas vecākajam iesniedzot  kopēju dzīvokļu rādījumu sarakstu “Aizkraukles ūdens” abonentu daļā Torņu ielā 1;

ierodoties personīgi “Aizkraukles ūdens” abonentu daļā Torņu ielā 1.

Komentāri 1

emmma

Viss jau tas tiek darīts pareizi,tikai vienreiz un uz visiem laikiem jāsaprot viena lieta-tie,kuri maksā un domā ne tikai par savu labumu,atradīs miljons iespēju uzrādīt rādījumus un nomaksāt rēķinus,bet tie kuri parazitē uz godprātīgiem iedzīvotājiem neatradīs šo iespēju pat,ja A.Ū. viņam iedos pildspalvu un lapiņu,nolasīs rādījumu un pats sev tos atsùtīs :D

pirms 3 gadiem, 2016.02.26 13:04

Novadu ziņas