Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalās konkursā “Balsis 2019”

Noslēdzies Zemgales kultūrvēsturiskā novada 2. kārtas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2019”. Tajā piedalījās arī vairāki ansambļi no Aizkraukles reģiona.


Pēc nolikuma uz konkursa 2. kārtu no katra Latvijas novada izvirzīja vienu vokālo ansambli katrā grupā (A un B), turklāt uz to izvirzīja tikai tos kolektīvus, kuri piedalījušies konkursa 1. kārtā novadā vai pilsētā un saņēmuši augstākās pakāpes vai I pakāpes lielāko punktu skaitu. B grupā, kurā sacentās vispārējās izglītības, speciālās izglītības un profesionālās izglītības iestāžu vokālie ansambļi, trīs kolektīvi no Aizkraukles reģiona izcīnīja otro pakāpi: Pļaviņu novada ģimnāzijas sākumskolas jaunākās grupas vokālais ansamblis (skolotāja Kristiāna Balode), Aizkraukles novada vidusskolas jaunākās grupas 2. — 4. klases vokālais ansamblis (Antra Zīlīte), Jaunjelgavas vidusskolas vecākās grupas jauktais vokālais ansamblis (Baiba Pētersone), savukārt Skrīveru vidusskolas vecākās grupas jauktais vokālais ansamblis “Flavo” (Silva Upeniece) ieguva III pakāpi. Konkursa uzdevums ir veicināt bērnu un jauniešu vokālo ansambļu radošo darbību, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2020. gadā.

Novadu ziņas