Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir 6121 eiro kanalizācijas un ūdensvada pieslēgumu ierīkošanai līdz vairākām mājām Pļaviņās

Līdz vairākām mājām Pļaviņās paredzēts izbūvēt kanalizācijas un ūdensvada tīklus, kam pašvaldība atvēlēs 6121 eiro, lēmuši Pļaviņu novada domes deputāti.

Kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūve paredzēta no Raiņa ielas līdz īpašumiem Kaļķu ielā. Pēc darbu paveikšanas centralizētajiem komunālo pakalpojumu tīkliem varēs pieslēgt divus nekustamos īpašumus. Darbu izmaksas ieplānotas gandrīz 4926 eiro apmērā.

No Raiņa ielas tīklus paredzēts ierīkot arī līdz mājoklim Vietalvas ielā, kur ir trīs pašvaldības dzīvokļi, bet viens dzīvoklis ir privatizēts. Pašvaldība darbu veikšanai nodrošinās 1195 eiro, par kuriem tiks izveidoti arī kanalizācijas un ūdensvada pieslēgumi trīs pašvaldībai piederošajiem dzīvokļiem.

Novadu ziņas