Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir naudu Iršu mājas remontam

Kokneses novada dome izskatīja Iršu pagasta pārvaldes vadītājas Rainas Līcītes vēstuli par finanšu līdzekļu piešķiršanu daudzdzīvokļu mājas “Alejas” gala sienu pastiprināšanai ar tērauda apaļstieņu savilču elementiem pa ēkas ārpusi un iekšpusi, pamatu betonēšanai, lietus tekņu pārvietošanai un kanalizācijas stāvvada nomaiņai.


Daudzdzīvokļu ēka “Alejas” ir pašvaldības īpašums, ekspluatācijā nodota 1971. gadā. 2005. gadā uzklāts jauns jumta segums, citi kapitālremonti ēkai nav veikti. Iedzīvotāji īrētajiem dzīvokļiem par saviem līdzekļiem nomaina logus un durvis, veic kosmētiskos remontus.


Plānotajiem darbiem nepieciešami 18 373 eiro, bet Iršu pagasta budžetā līdzekļi šim mērķim nav paredzēti. Kokneses novada domes deputāti, izskatījuši šo jautājumu, nolēma nepieciešamo summu piešķirt no pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, taču “Aleju” iedzīvotājiem šie izdevumi būs jāsedz no īres un apsaimniekošanas maksas.

Novadu ziņas