Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilī sveic novadu čaklākos zemniekus un uzņēmējus

Rundāles pilī, Baltajā zālē notika Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) un tā struktūrvienības "Uzņēmējdarbības centrs" trešo reizi organizētā krietnāko uzņēmēju godināšana.

Katrs no Zemgales reģiona 22 novadiem par “Gada uzņēmēju” izvirzīja vienu vidējo vai mazo uzņēmumu. Viņu vidū bija arī Aizkraukles, Skrīveru, Kokneses, Pļaviņu, Jaunjelgavas, Vecumnieku un Neretas, kā arī Salas un Viesītes novadu uzņēmumi, zemnieku saimniecības.

Starp nominētajiem titula ieguvējiem, kuru vārdus ZAP apstiprināja nupat Neretā notikušajā padomes sēdē, ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, metālapstrādes, tekstilrūpniecības un pārtikas rūpniecības pārstāvji, gan mājražotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Pieci laureāti strādā dārzeņu, augļu un ogu ražošanas nozarē, bet četri – Zemgalei tik raksturīgajā graudkopības nozarē. Divi laureāti pārstāv piena lopkopību, mežsaimniecību un kokapstrādi. Ar ZPR un pašvaldību finansiālu atbalstu visi viņi saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu — 500 eiro.

Novadu ziņas