Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais lielais pasākums pēc Skrīveru stadiona atjaunošanas

Bērnudārznieku sporta spēles — pirmais lielais pasākums pēc Skrīveru stadiona atjaunošanas

Skrīveru vidusskolas stadionā notika Aizkraukles reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu sporta spēles, kurās piedalījās vecāko grupu audzēkņi. Nu jau tradicionālajās piektajās sporta spēlēs pulcējās vairāk nekā 200 bērnu no desmit pirmsskolas izglītības iestādēm - no Aizkraukles, Skrīveriem, Jaunjelgavas, Seces, Daudzeses un Neretas, ar kuriem kopā bija aptuveni 60 bērnudārzu darbinieki.

Skrīveru bērnudārza "Sprīdītis" vadītāja Inta Rinmane atzina, ka ir liels gods uzņemt tik kuplu pulku kolēģu un bērnu no citiem dārziņiem. "Gatavojoties šim pasākumam, mūs pārņēma patīkams satraukums. Šis ir lielisks pasākums, esmu lepna par Skrīveru bērnudārzu "Sprīdītis" un "Saulēni" darbiniecēm, kuras ar lielu rūpību un atbildību gatavojās šiem svētkiem. Tajos ir ieguldīts milzu darbs," saka I. Rinmane. Ar tikpat lielu rūpību katrs dārziņš, kurš piedalījās svētkos, gatavoja savu rotaļu, kas bija jāveic gan pašiem, gan visiem pārējiem svētku dalībniekiem.

Sporta svētki sākās ar atklāšanas parādi, un pirmās stadionā iesoļoja Aizkraukles bērnudārza “Zīlīte”, kas ir šī pasākuma idejas autore un pirmā rīkotāja, trīs komandas. Šī gada svētku tēma bija cirks, tāpēc katra komanda bija sagatavojusi arī atbilstošu noformējumu. Svētkus vadīja galvenais klauns, kura lomā iejutās “Sprīdīša” lieliskā sporta skolotāja Ligita Dāvidniece.

Šie svētki bija īpaši vēl kāda iemesla dēļ – tas bija pirmais lielais pasākums pērn atjaunotajā Skrīveru vidusskolas stadionā.


Novadu ziņas