Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi sporto Secē

Tradicionāli ik pavasari Aizkraukles reģiona novadu pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu audzēkņi tiekas sporta spēlēs. Šoreiz 165 bērni no desmit izglītības iestādēm sportoja Secē.

Sporta svētkos piedalījās mazie sportotāji un viņu skolotājas no Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādēm “Zīlīte”, “Auseklītis” un “Saulīte”, Aizkraukles pagasta sākumskolas, “Vasariņa” no Seces, “Čiekuriņš” no Daudzeses, “Atvasīte” no Jaunjelgavas, “Saulēni” un “Sprīdītis” no Skrīveriem, “Ziediņš” no Neretas.
Šogad sporta svētku tēma bija “Kukaiņi”, tāpēc gan skolotājas, gan komandas bija attiecīgos tērpos – te varēja sastapt gan bitītes, gan bizmārītes, un arī sportiskie pārbaudījumi bija saistīti ar dienas tēmu. Bērni piedalījās astoņās dažādās sportiskās aktivitātēs, kuras sagatavoja katras izglītības iestādes pedagogi.

Šāds pasākums notika jau ceturto reizi — pirmās divas sporta spēles norisinājās  Aizkrauklē, pērn bērni sportoja Jaunjelgavā. Savukārt nākamā gada maijā bērnudārzu vecāko grupu audzēkņi tiksies Skrīveros.

Elitas Brovackas foto

Novadu ziņas