Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās, 1.Maija ielā, sāk gājēju ietves izbūvi

Šonedēļ uzsākta gājēju ietves izbūve Pļaviņu  novada Aiviekstes pagastā, 1.Maija ielā. Par šo darbu veikšanu Pļaviņu novada domes deputāti lēmuši 2017. gada nogalē, pieņemot šī gada budžetu.

Sākumposma darbi ietvers grāvja rakšanu, krūmu zāģēšanu, caurteku maiņu, kam sekos ietves pamatkārtas un apmaļu izbūve, kā arī teritorijas apzaļumošana. Gājēju ietvi 1.Maija ielā izbūvēs 342 m garumā un 1,5 m platumā.  Tās segumam tiks izmantots mākslīgais bruģakmens. Ietves izbūvi plānots pabeigt šogad.
Darbu laikā gājēji un autobraucēji aicināti ievērot izvietotās pagaidu ceļazīmes un satiksmes ierobežojumus.

Darbus veic SIA “Jards”. To īstenošanai ņemts 84 346,30 EUR aizdevumus Valsts kasē. Darbus uzraudzīs SIA “IR&VS”. Būvprojekta autors ir SIA "K-RDB".

1.Maija ielā gājēju ietve tiks izbūvēta gājēju ērtībām un satiksmes drošības uzlabošanai, jo šajā ielā atrodas pirmsskolas izglītības iestāde “Jumītis”, Aiviekstes pagasta pārvaldes ēka, Aiviekstes pagasta bibliotēka, Pļaviņu novada bāriņtiesa, dzīvojamās mājas un uzņēmumi.

Novadu ziņas