Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās izrāda cieņu novadniekiem

Šomēnes, pirms ikgadējā Svecīšu vakara, Aiviekstes pagasta Krūmēnu kapos uzstādīts informatīvs stends. Stendā atrodama informācija par 17 ievērojamiem novadniekiem, kuru atdusas vieta ir Krūmēnu kapi.


Pērn Giedre Zvirgzdiņa, Irēna Spūle-Vilcāne un Sergejs Nikaļuks Pļaviņu novada domes rīkotajā projektu konkursā “Lai izskan Pļaviņu vārds Latvijā!” iesniedza pieteikumu par Pļaviņu novada ievērojamo cilvēku piemiņas saglabāšanu, kultūrvides sakārtošanu un informācijas pieejamības uzlabošanu Krūmēnu kapos. Dome šo projektu atbalstīja. Šāda veida stendi jau iepriekš uzstādīti Pļaviņu novada Rīteru, Vietalvas un Bārukalna kapos, lai izrādītu cieņu novadniekiem, kuru dzīves gājums un paveiktais ir ieguldījums ne tikai pagasta, bet arī Latvijas vārda popularizēšanā. Lielu darbu stenda satura sagatavošanā ieguldīja vēstures skolotāja Iveta Krastiņa, darot to bez atlīdzības un ziedojot savu brīvo laiku.

Novadu ziņas