Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās izsludina jaunu konkursu

Pļaviņu novada dome izsludinājusi jaunu projektu konkursu novada nevalstiskajām organizācijām — biedrībām, nodibinājumiem, reliģiskajām organizācijām, kā arī neformālajām iedzīvotāju grupām. Šoreiz tā devīze ir “Lai izskan Pļaviņu vārds Latvijā!” Pieteikumus pašvaldībā var iesniegt līdz šī gada 15. decembrim.

Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz atbalstīs tikai tos projektu pieteikumus, kuru  aktivitātes paredzētas Pļaviņu novadā. Katrs pretendents var iesniegt vienu projektu, un tas var būt arī iepriekš atbalstītā turpinājums.

Kopējais pašvaldības finansējums no nākamā gada budžeta šim konkursam ir līdz 20 000 eiro, vienam projektam paredzēts piešķirt ne vairāk kā tūkstoš eiro.

Iepriekšējā konkursā novadā bija atbalstīts 21 projekta pieteikums.

Novadu ziņas