Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās, Odzienas ielā, būvē trotuāru

Šoruden Pļaviņās, Odzienas ielā, top gājējiem paredzēta ietve ar asfaltbetona segumu.

Trotuāra izbūve tiek veikta no dzelzceļa pārbrauktuves (Blaumaņa ielas) līdz Kalna ielai. Ietve būs 1,2 līdz 1,5 m plata, tās kopējais garums - 250 metri. 
No dzelzceļa pārbrauktuves līdz Meža ielai trotuārs vedīs pa ceļa kreiso pusi, no Meža ielas līdz Kalna ielai gājēji pārvietosies pa ceļa labo pusi. Ietves savienos gājēju pāreja. Šāds risinājums izvēlēts, pamatojoties uz gājēju plūsmas pētījumiem šajā posmā.

Trotuārs top, lai uzlabotu satiksmes un gājēju drošību un kājāmgājējus neapdraudētu automašīnu plūsma šajā posmā. Līdz šim pa Odzienas ielu pārvietoties kājām nebija droši  – gājēji pārvietojās gar ielas malu vai pat pa pašu brauktuvi.

Līdz ar trotuāra izbūvi ielas platums nemainīsies.

Projekta ietvaros tiks uzstādītas arī jaunas ceļa zīmes un izbūvēta lietus ūdeņu novades sistēma. Plānots, ka darbi tiks pabeigti decembrī.  To kopējās izmaksas – EUR 47 699.

Novadu ziņas