Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās par 169 999 eiro plāno rekonstruēt Stacijas laukumu

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu par 169 999 eiro Pļaviņās paredzēts rekonstruēt Dzelzceļa un Pasta ielas krustojumu jeb Stacijas laukumu, liecina pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Pašvaldībā norāda, ka pašlaik laukums nav aprīkots ar autobusu un automobiļu stāvēšanas vietām, vadītāji haotiski izvēlas vietu transportlīdzekļa novietošanai, kas dažreiz rada bīstamu situāciju. Laukumu kā pieturvietu izmanto arī sabiedriskais transports. Asfalta segums ir stipri nolietojies, izveidojas plaisu tīkls un bedres, kas samazina braukšanas komfortu. Arī ietve ir nolietojusies, dažos posmos tās vispār nav, gājēji izmanto braucamo daļu.

Veicot rekonstrukciju, Stacijas laukuma gājēju zonu paredzēts aprīkot ar diviem autobusu pieturu paviljoniem, trim soliņiem un divām atkritumu urnām, kā arī pārvietot informācijas stendus uz projektējamo gājēju zonu. Blakus paredzēts izbūvēt stāvlaukumu septiņām automašīnām.

Rekonstrukcijas darbu laikā paredzēts sakārtot arī lietusūdens kanalizāciju.

Paredzamā līgumcena ir līdz 169 999 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Līguma izpildes termiņš ir seši mēneši, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Būvnieki savus piedāvājumus var iesniegt līdz 27.jūnijam.

Novadu ziņas