Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās sveic pašvaldības apbalvojumu saņēmējus

Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā pasākumā Pļaviņu novada kultūras centrā sveica šī gada Pļaviņu novada domes apbalvojumu ieguvējus. Apbalvojums "Goda novadnieks" piešķirts iepriekšējai novada domes vadītājai Guntai Žildei, "Gada cilvēks Pļaviņu novadā 2017" – Pļaviņu bērnu bibliotēkas vadītāja Gunta Grandāne. Pateicības rakstus saņēma – Pļaviņu tirgus pārvaldniece un pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja, Tūrisma informācijas centra vadītāja Līva Kotina, senioru apvienības "Daugavas rīts" dalībnieces Dzidra Korotkeviča un Mārīte Siņica, kura aktīvi darbojas arī biedrībās "Pļaviņu pļāvēji" un "Ābeļziedi", kā arī sociālā aprūpes centra "Pļaviņas" aprūpētāja Anda Skābarniece.

Pasākumā varēja arī iegādāties grāmatu "Pļaviņām – 90. Pļaviņu pilsētas un tuvākās apkārtnes vēsture no pirmsākumiem līdz 1991. gadam". Tās autori ir pļaviņieši Jānis Liniņš un Kaspars Zaltāns. Pārdošanā arī Pļaviņu kalendārs nākamajam gadam, kurā redzami Sēlijas mākslinieku plenērā Pļaviņās tapušie darbi. 

Sandras Pumpures foto 

Novadu ziņas