Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu audēju segas grāmatā “Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei”

Pļaviņu novada kultūras centra lietišķās mākslas pulciņa “Skanstupe” vadītājas Ingas Rubīnas-Kalvišas un audējas Ināras Šmites austās segas iekļautas tikko iznākušajā grāmatā “Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei”, kurā atrodams vairāk nekā 600 Latvijas segu.

Rakstu autori Janīna Kursīte, Inese Sirica, Uģis Niedre, Zane Ulmane un Smaida Rubeze grāmatā atspoguļojuši aušanas tradīciju no pirmsākumiem līdz mūsdienām dažādos Latvijas novados, informē Kristīne Rulle, Pļaviņu novada kultūras centra pasākumu organizētāja. Grāmata atspoguļo valsts simtgades mirkli un ir pateicība Latvijas audējām. Tā ir aicinājums turpināt aust un radīt jaunus rakstus.

Novadu ziņas