Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu dome aizņemsies naudu granulu katlu iegādei

Pļaviņu novada dome nolēmusi Valsts kasē ņemt aizņēmumu apstiprināto investīciju projektu īstenošanai, jo pašvaldības budžetā šiem mērķiem līdzekļu nepietiek.


Granulu apkures katla piegādei un ierīkošanai pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis” Aiviekstes pagastā plānots aizņemties 8589,97 eiro. Savukārt apkures katlu no “Jumīša” pārvietot uz sociālā dienesta ēku Daugavas ielā 4 un izmantos to tur.


Granulu katla iegādei lokālās apkures ierīkošanai Vietalvas pagastā plānots aizņemties 58 601,27 eiro. Domē jau maijā tika nolemts, ka SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” pārtrauks centralizēto apkuri Vietalvā, tāpēc pašvaldībai bija jāmeklē risinājums, kā nodrošināt siltumapgādi jaunajā apkures sezonā.

Novadu ziņas