Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novadā atklās rollerapli un notiks valsts mēroga sacensības biatlonā

Sestdien, 4. novembrī, plkst. 10.15 Pļaviņu novada slēpošanas un biatlona sporta bāzē “Jankas — Jaujas” tiks atklāts rolleraplis. Rollerapļa atklāšanā un svinīgajā lentes griešanā piedalīsies Latvijas Biatlona federācijas, Aizkraukles novada sporta skolas, Pļaviņu novada pašvaldības un, iespējams, arī Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvji.

Tam sekos vienas no lielākajām biatlona sacensībām valstī. Atklātās sacensības vasaras biatlonā paredzētas visām vecuma grupām, un tajās piedalīsies dalībnieki no visas Latvijas.

Pļaviņu novada slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas – Jaujas”, kur notiks sacensības, šovasar tapis rolleraplis. Tā ir 800 m gara un 3,5 m plata sporta trase ar asfalta segumu. Trase pievilcīga sportistiem un fizisko aktivitāšu cienītājiem, jo tā ir apgaismota, ved caur šautuvi, pirms šautuves izveidots kāpums, ir starta un finiša zona, četras virāžas un divvirzienu kustība, kas organizēta ar krāsainu marķējumu palīdzību.

Jaunais rolleraplis izmantojams visu gadu. Skujkoku šķeldas nomales ļauj trasē sportot arī ziemā un slēpot. Šobrīd Latvijā šī ir vienīgā trase ar šķeldu nomaļu risinājumu. Būvdarbus veica SIA “Ošukalns”. “Ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem iegūta labas kvalitātes un sacensību noteikumiem atbilstoša trase dažādiem sporta veidiem. Arī nākotnē tās uzturēšana neprasīs lielus izdevumus”, atzīst treneris un “Jankas — Jaujas” pārzinis Jānis Eiduks.

Rolleraplis un “Jankas — Jaujas” teritorija paredzēta dažādiem fizisko aktivitāšu veidiem: skriešanai, slēpošanai, skrituļslēpošanai, biatlonam, šaušanai, orientēšanās sportam, riteņbraukšanai, nūjošanai. To izmantot var gan profesionāli sportisti, gan iesācēji un tautas sporta cienītāji treniņiem, sacensību organizēšanai, jaunsardzes mācībām, bērnu un pieaugušo atpūtai un veselības nostiprināšanai, aktīvai brīvā laika pavadīšanai. Pļaviņu novada iedzīvotājiem sporta bāzes apmeklēšana un izmantošana ir bezmaksas, nepieciešams vien sporta veidam atbilstošs inventārs, apģērbs un apavi.
   


Novadu ziņas