Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novada dome aicina ieteikt apbalvojumam

Pļaviņu novada dome arī šogad aicina pieteikt cilvēkus apbalvojumu “Goda novadnieks”, “Gada cilvēks Pļaviņu novadā 2018” un pateicības rakstu saņemšanai.


Pieteikumus pašvaldībai var iesniegt līdz 15. oktobrim, pamatojot, kāpēc ieteikts konkrētais cilvēks. Saskaņā ar Pļaviņu novada domes nolikumu apbalvojumu “Goda novadnieks” piešķir par mūža ieguldījumu vai ilggadēju, izcilu darbu un īpašiem nopelniem novada labā, bet “Gada cilvēku” izraugās pēc īpašiem nopelniem vai izciliem sasniegumiem jebkurā nozarē pēdējā gada laikā. Savukārt pateicības rakstus piešķir cilvēkiem, kuri šogad īstenojuši nozīmīgus projektus, pasākumus vai guvuši panākumus novada, reģiona vai visas valsts mērogā.


Apbalvojumu un pateicības rakstu saņēmējus suminās Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā 17. novembrī.

Novadu ziņas