Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novada dome piešķir papildu 6904 eiro aizsprosta uz Skanstupītes atjaunošanai 2

Domes sēdē Pļaviņu novada deputāti apstiprinājuši papildu finansējuma - 6904 eiro - piešķiršanu aizsprosta uz Skanstupītes atjaunošanai.

Pļaviņu novada domes 2016.gada budžetā aizsprosta uz Skanstupīti atjaunošanai paredzēts finansējums 9431 eiro apmērā, taču, izsludinot cenu aptauju, izrādījies, ka darbi maksās ievērojami vairāk. Proti, SIA "Jēkabpils PMK" piedāvājums ir darbu veikt par 16 335 eiro.

Līdz ar to deputāti lēma no Pļaviņu novada domes 2016.gada budžeta neparedzētajiem pasākumiem plānotajiem budžeta līdzekļiem paredzēt papildu finansējumu aizsprosta uz Skanstupītes atjaunošanas būvdarbu veikšanai 6904 eiro apmērā.


Komentāri 2

Skan

Deputāti lēma ņemt aizņēmumu par kuru maksās vēl mūsu bērni.. lai būtu labie darbi pirms vēlēšanām. Un būvnieks priecīgs, oi, cik priecīgs.

pirms 2 gadiem, 2016.06.01 16:29

mamma

priekš upītes var ņemt aizņēmumus, bet bērnudārzā nojaukto namiņu vietā naglas pat nolocīt nevar. Fui! bērnu drošība domei nerūp!

pirms 2 gadiem, 2016.06.05 23:00

Novadu ziņas