Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novada pašvaldība izsludinājusi Latvijas simtgadei veltītu projektu konkursu

Pļaviņu novada dome izsludinājusi projektu konkursu vietējām nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotāju grupām, kura devīze ir "Ierakstīsim Pļaviņu novada vārdu Latvijas simtgadē!".

Pašvaldības līdzfinansējumu līdz 1500 eiro var iegūt projekti, kas īsteno neformālās izglītības iniciatīvu dažādām iedzīvotāju sociālajām grupām, piedāvā brīvā laika pavadīšanas dažādošanas un kvalitātes uzlabošanas iespējas, veicina jauniešu nodarbinātību, profesionālo orientāciju un karjeras izvēles iespējas un patriotisko audzināšanu. Projektiem jāveicina drošas un sakārtotas vides veidošanos Pļaviņu novadā, kā arī jāatbilst citiem kritērijiem.

Pašvaldības finansējums tiek noteikts pēc kārtējā gada budžeta apstiprināšanas, nepārsniedzot 25 000 eiro. Maksimālā piešķiramā summa vienam projektam ir 1500 eiro.

Pieteikumus pašvaldībā var iesniegt līdz nākamā gada 6.janvārim.

Novadu ziņas