Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novada sporta svētki gaida dalībniekus!

28. jūlijā plkst. 10.30 Gostiņu stadionā mazi un lieli Pļaviņu un citu novadu iedzīvotāji, dalībnieki un līdzjutēji, visi sportisku aktivitāšu cienītāji aicināti uz Pļaviņu novada sporta svētkiem.

Svētki sāksies ar atklāšanas parādi. No plkst. 10.40 ikviens varēs sacensties un izmēģināt spēkus dažādos sporta veidos un disciplīnās: volejbols 4:4, bīčfutbols 3:3, braukšana ar ,,rollopēdu", bumbiņas mešana tālumā, futbola soda sitieni, šautriņu mešana, mešana mērķī, lēnā riteņbraukšana, zābaka mešana, orientēšanās labirintā, lidojošā šķīvīša mešana mērķī, svaru stieņa celšana ar ,,bicepsu”, veiklības skrējiens ar hokeja elementiem, sacensības bērniem līdz 9 gadu vecumam.

Plkst. 13.00 tiks apbalvoti bērnu sacensību uzvarētāji. Plkst. 14.00 ieplānota jautrības stafete, bet plkst. 14.30 sporta svētki turpināsies ar  krosu. Pasākums noslēgsies ar apbalvošanu plkst. 15.00.

Pieteikšanās individuālajos sporta veidos - sacensību norises vietā, komandu pieteikšanās volejbolā un jautrības stafetē - pie sacensību sekretāra 15 minūtes pirms sacensību sākuma.

Sporta dienā var piedalīties visi Pļaviņu un citu novadu sportot  gribētāji  individuāli vai komandās. Komandas var veidot klubi, biedrības, darba vietu kolektīvi, mācību iestādes, interešu un draugu grupas.

Godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un diplomiem, bērnu sacensību uzvarētāji un pirmo vietu ieguvēji - arī ar pārsteiguma balvām. Balvas saņems arī atraktīvākā un labāk noformētā  komanda. Visi startējušie dalībnieki piedalīsies divu dāvanu karšu izlozē.

Pasākuma laikā darbosies bezmaksas atrakcija ,,orbitrons” un piepūšamā atrakcija bērniem.

Sacensības organizē Pļaviņu novada dome, lai veicinātu novadā aktīvu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes.     
                                                                         

Novadu ziņas