Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kafija kopā ar politiķiem

Pļaviņu jauniešu iniciatīvu centrā “Ideja” strukturētā dialoga ietvaros notika diskusija “Kafija ar politiķiem”. Tajā Pļaviņu novada jaunieši tikās ar novada domes deputātiem un jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas pārstāvjiem.


“Kafija ar politiķiem” ir biedrības “Next” Latvijā izmantota metode, lai veidotu neformālu dialogu starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem. Šādas diskusijas notiek dažādos Latvijas novados, kopīgi meklējot atbildes uz jautājumiem, — kas būtu jādara, lai veicinātu uzticību un sapratni starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, kopīgi iesaistītos lēmumu pieņemšanā, kā jauniešus ar atšķirīgu pieredzi un zināšanām vajadzētu informēt, iedrošināt un motivēt iesaistīties politiskos un demokrātiskos procesos, kā šajos procesos izmantot jaunās tehnoloģijas un izrunāt citas aktuālas tēmas.

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 2015. gada 23. janvāra numurā.

Pļaviņu novadā