Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās rīko Uzņēmēju launagu

Pļaviņu novada uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja aicina novada uzņēmējus uz Uzņēmēju launagu, kas notiks 24. oktobrī pulksten 15 jauniešu iniciatīvu centrā “Ideja”.

Neformālā gaisotnē uzņēmēji varēs tikties un apmainīties domām un idejām, taču tiek piedāvāts arī kas nopietnāks. Nodarbinātības valsts aģen­tūras Aizkraukles filiāles speciālistes stāstīs par aktualitātēm nodarbinātības jomā. Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktores vietniece studiju un tālākizglītības jomā Ināra Upeniece informēs par projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Pārrunās arī Pļaviņu Uzņēmēju biedrības un novada domes aktualitātes.

Pļaviņu novadā